Güncel

İstek şarkıyı bilmediği için öldürüldü: Oğuzhan Koç’tan sert tepki!

Ankara’nın Çankaya ilçesinde bir eğlence mekanında sahne alan Onur Şener, müşteriden gelen istek şarkıyı farklı tarzda söylediği için darp edilerek öldürüldü. Oğuzhan Koç ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla olaya sert bir tepki gösterdi.

Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan bir eğlence mekanında sahne alan Onur Şener, 3 kişi tarafından darp edilerek öldürüldü. Şarkıcı Oğuzhan Koç, yaptığı paylaşımla adeta sitem etti.

Kamu kuruluşlarında çalışan A.G., S.S. ve İ.K., yanlarında 2 kadınla birlikte istek şarkıda bulundular. Kız çocuğu babası olduğu öğrenilen Şener şarkıyı farklı tarzda söyleyince mekandan çıktıktan sonra A.G., S.S. ve İ.K., tarafından darp edildi. Saldırganların cam şişelerle yaraladıkları Şener, hastaneye kaldırıldı. Şener, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Şarkıcı Oğuzhan Koç ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tepkisini dile getirdi. Koç, paylaşımında “Sahne insanlarına saygı duymayı, onları edeple adapla izlemeyi bile beceremiyoruz artık. Yazıklar olsun!” ifadelerini kullandı.

Oğuzhan Koç’un paylaşımının tamamı şu şekilde:

“İnanılmaz üzgünüm.

Ailesinin, sevenlerinin ve Türkiye’deki tüm müzisyenlerin başı sağ olsun. Sahne insanlarına saygı duymayı, onları edeple adapla izlemeyi bile beceremiyoruz artık.

Yazıklar olsun!”

herkessoruyor

Bir cevap yazın