Siyaset

AK Parti’li Aday Adayı Yusuf Saf: Bazı kişilere kırgınım!

28. Dönem AK Parti Ankara Milletvekili Aday Adayı Yusuf Saf, AK Parti’ye gönül veren bir kişi olarak, partinin misyonunu ve vizyonunu anlamayan bazı kişilere kırgın olduğunu belirtti.

14 Mayıs’ta yapılan Genel Seçimlerde 28. Dönem AK Parti Ankara Milletvekili Aday Adayı olan İş İnsanı Yusuf Saf, AK Parti’nin misyonunu ve vizyonunu idrak edemeyen bazı isimlere kırgın olduğunu kaydetti. Parti teşkilatına üye kazandırmaktan, partinin en üst seviyesine kadarki çalışmalarda görev aldığını dile getiren AK Parti’li Yusuf Saf, yerel seçimler öncesi değerlendirmelerde bulundu.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan bağlılık ve desteğinin hiçbir zaman eksilmediğini ve ‘Türkiye Yüz Yılı’ için var gücüyle çalışacağını kaydeden Yusuf Saf, parti içindeki bazı şahısların kendi çıkar ve menfaatini partinin vizyonu ve misyonu önüne koymasından şikayetçi olduğunu ifade etti.

SAF: İKİ YIL ÜST ÜSTE ANKARA BİRİNCİSİ SEÇİLDİM

Şu ana kadar olduğu gibi bundan sonra da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye olan bağlılığının ve sadakatinin artarak devam edeceğine vurgu yapan Saf, “Bugüne kadar hiç kimseyi üzmeden çalıştım. Partiye üye kayıt çalışmalarında iki yıl üst üste Ankara birincisi seçildim. Bazı insanlar tarafından bu emeğim hiç yokmuş gibi önüme engeller konuluyor. Başarılarıma taş koymaya, set koymaya çalışan insanlar var. Bu yüzden bazı kişilere kırgınım. Ama bütün bu kişilere rağmen AK Parti’ye hizmet etmeye devam edeceğim. Her zaman Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındayız. Kim ne yaparsa yapsın, Sayın Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’ye olan sevgimiz azalmaz ve kimse bundan bana asla geri adım attıramaz” ifadelerini kullandı.

 

Bir cevap yazın