Siyaset

CHP’li Tanal: Bakan’ın göreceği şekilde tehdit ediliyorum’

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, ”Şanlıurfa Akçakale’deki usulsüzlüklerin üzerine gittiğim için Bakan’ın göreceği şekilde tehdit ediliyorum” dedi ve sosyal medya hesabından tehdit iddialarına ilişkin bazı paylaşımlar yaptı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, ”Şanlıurfa Akçakale’deki usulsüzlüklerin üzerine gittiğim için Bakan’ın göreceği şekilde tehdit ediliyorum” dedi ve sosyal medya hesabından bazı paylaşımlar yaptı.

Şanlıurfa’nın Akçakale İlçe Belediyesi’nde bazı usulsüzlüklerin yaşandığını dile getiren CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, tehdit mesajları aldığını açıkladı. Twitter hesabından aldığı tehdit mesajlarını paylaşan Tanal hukuki yollara başvuracağını kaydetti. Vekil Tanal yaptığı paylaşımda,

”Şanlıurfa Akçakale’deki usulsüzlüklerin üzerine gittiğim için Bakan’ın göreceği şekilde tehdit ediliyorum. Bir vekili böyle tehdit eden Şanlıurfa halkına neler yapmaz. Ne hikmetse tehditçi trolün tek bir takipçisi var, o da elinden keleş düşmeyen Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya’nın Göç İdaresi personeli yeğeni M. Y… Bu tehditlere pabuç bırakmayız.  Akçakale Belediyesi’nde yaşananların binde biri muhalefetin elindeki bir belediyede yaşansaydı, çoktan kayyum atanmıştı” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349