Magazin

Adliyeye el ele geldiler! 27 yıllık evliliklerini tek celsede bitirdiler!

Beykoz 1. Aile Mahkemesine gelen oyuncu Mehmet Aslantuğ ve eşi Arzum Onan 27 yıllık evliliklerine bitirip, tek celsede boşandı.

TİP’en milletvekili adayı olan, ancak seçilemeyen oyuncu Mehmet Aslantuğ ve eşi Arzum Onan, 27 yıllık evliliklerini bitirdi.

28 Şubat’ta mahkemeye başvuran Arzun Onan, eşine karşı dava açtı. Açılan davanın duruşması bugün yapıldı. İstanbul Beykoz 1. Aile Mahkemesine el ele gelen çift, anlaşmalı boşanarak 27 yıllık evliliklerine son noktayı koydu.

Boşanmalarına ilişkin sosyal medya hebasından bir paylaşım yapan Arzun Onan, ikili hakkında çıkan iddialara sitem etti.

‘ÇOK NAZİK BİR ÜSLUPLA AÇIKLAMAYA ÇALIŞTIM’

Boşanmalarındaki ‘psikolojik şiddet’ iddialarına değinen Onan, yaptığı paylaşımda şunları ifade etti:

“Bazılarının vicdanı yok.

Sırf kendi çıkarları uğruna,  neredeyse bir ömür geçirdiğim, hepinizin yakından tanıdığı; tutarlı, saygılı, hassas Mehmet’i, son derece çirkin bir yalanla, konumlandığı siyasi mücadelesi üzerinden vurmaya çalışıyorlar.

Oysa çok nazik bir üslupla açıklamaya çalıştım.

“30 yıla yakın zamandır sevdiğim adamın; değil ‘psikolojik şiddet’, her daim yanımda olan, destekleyen kişiliği, bu türden iftiralara malzeme olmayı asla hak etmez” dedim.

Boşanma sürecini de; başta oğlumuz, sevdiklerimiz ve sevenlerimiz için ilave duygusal yüklere dönüştürmemek adına böyle tarif ettim.

Zaman içinde gelinen aşamada, boşanmayı talep eden Mehmet oldu. Dava sürecini benim başlatmamın da daha seviyeli bir yaklaşım olacağına karar verdik.

29 Mayıs boşanma tarihimiz dışındaki bu yalan iddialar alenen kötü niyet barındırmakta, amaçlı yapılmaktadır.

Daha önce de paylaştığım üzere; zamanla her ilişkinin yaşadığı/yaşayabileceği bir yorgunluktan geçiyor olmak; birbirimize olan sevgimizi, saygımızı, ailemizin durduğu yeri değiştirmeyecek!

Sevgiyle, sükunetle…”

 

herkessoruyor

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349