Magazin

Hakan Ural’a babasından sert darbe: Tek gecelik ilişkimin ürünü!

Hakan Ural’ın babası Selçuk Ural, oğlu hakkında “Ben o dönemler çapkın yaşamış bir insanım, bir gece bir bayanla beraber oldum ve bir daha görmedim. Sonra çocuğum var diyerek çıktı” dedi.

Haberler.com’un Haber Bahane programına konuk olan Selçuk Ural, oğlu Hakan Ural hakkında şoke eden açıklamalarda bulundu. Oğlunun tek gecelik bir ilişkiden olduğunu ifade eden Ural, aynı zamanda oğlunun askere gitmemek için sahte rapor çıkardığını ve bu yüzden hapis yattığını açıkladı.

DNA TESTİ YAPTIRMIŞTI

Oğlunun tek gecelik bir ilişkiden olduğunu belirten Selçuk Ural, kabul etmediği oğlu Hakan Ural için DNA Testi yaptırmıştı. Selçuk Ural, “Ben çok çapkın ve hızlı yaşamış bir insanım. Bunu da tüm o devir bilir, binlerce flörtüm oldu. Bir gece bir bayanla beraber oldum ve bir daha da görmedim. Sonra çocuğum var diyerek çıktı.” dedi.

BİR DARBE DE SURVİVOR NAGİHAN’DAN

Daha önce polemik yaşayan Hakan Ural ve eski Survivor Yarışmacısı Nagihan Karadere, Selçuk Ural’ın açıklamalarından sonra tekrar karşı karşıya geldi. Karadere, Hakan Ural’ın kendisi için “evlat olsa sevilmez” dediğini iddia etmişti. Buna karşılık Karadere, Selçuk Ural’ın açıklamalarından sonra yaptığı paylaşımda “Zamanında benim için evlat olsa sevilmez demiştin, şimdi evlat olarak sevilmeyen birisin. İlahi adalet tecelli etti!” ifadelerine yer verdi.

herkessoruyor

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349