Kültür-Sanat

İki yorumcu ‘Yaranamazsın’da buluştu

Almanya’da yaşayan Iraklı besteci ve yorumcu Cem İbrahim ve Türk şarkıcı Yücel Uçar, bir araya gelerek bir ikili oluşturdu ve ilk teklileri “Yaranamazsın” ile müzik severlerle buluştu.

Daha önce müzik yaşamlarına tek olarak devam eden ikili, Yücel Uçar’ın beste arayışında Cem İbrahim’e gitmesiyle oluşan dostlukla bir araya geldi.

Söz ve müziği Cem İbrahim imzası taşıyan “Yaranamazsın” isimli eserin aranjörlüğünü Ramazan Er üstlenirken, klip yönetmen koltuğunda Iraklı yönetmen Ali Akay oturdu. Irak ve birçok ülkede yaptığı başarılı işlerle tanınan Ali Akay, “Cem İbrahim ve Yücel Uçar çok uyumlu bir ikili birbirini tamamlıyorlar onlarla ve İstanbul’da çalışmak bana gurur oldu” dedi.

Klip çalışması kısa film tadında gerçekleşirken “Ne yaparsan yap kadınlara yaranamazsın” teması kısa bir hikaye ile klip çalışmasında anlatıldı.

Sanatçılar Cem İbrahim ve Yücel Uçar ise “Uzun zamandır ikili bir erkek grubu yoktu, biz bunu başardık ve kulvarımızda hedeflerimiz büyük” diye konuştu

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349