Magazin

Acun Ilıcalı sessizliğini bozdu: Kendisi çocuğumun annesi!

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı geçtiğimiz gün Bodrum’da tartışmıştı. Acun Ilıcalı, katıldığı bir davette sessizliğini bozarak konuya açıklık getirdi.

Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde eski eşi Şeyma Subaşı ile ulu orta yerde tartışmıştı. Tartışmanın ardından restorandan ayrılan Ilıcalı, katıldığı bir davette sessizliğini bozdu.

Haklarında çıkan iddiayı yalanlayan Ilıcalı, “Bir deli kuyuya taş atmış, kimse çıkaramamış hikayesi oldu. Ses kaydı yok, görüntü yok, hiçbir şey yok. Bir fotoğraf ve ondan çıkan hikaye var.” ifadelerini kullandı.

‘ŞEYMA İLE HİÇBİR PROBLEMİM YOK’

Şeyma Subaşı hakkında kendisi çocuğumun annesidir diyen Ilıcalı, cümlelerine şöyle devam etti: “Tartışmak benim yapımda yoktur. Ne tartıştım ne de gerilim yaşadım. Şeyma bana orada heyecanlı heyecanlı bir şey anlatıyordu. Kavga etmedik, tartışmadık. Gayet güzel bir sohbet ettik. Zaten 5 dakika görüştük hepsi bu. Şeyma ile hiçbir problemimi yok, kendisi çocuğumun annesidir. Onun her zaman mutlu olmasını isterim”

herkessoruyor

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349