Magazin

Aleyna Tilki kampanyaya kostümle destek verdi!

Ahbap Derneği’nin sanatçılar için başlatmış olduğu fatura kampayasına Aleyna Tilki’den anlamlı bir destek geldi.

Sanatçı Haluk Levent’in öncülük ettiği Ahbap Derneği pandemi nedeniyle çalışamaz duruma gelen sanatçılar için fatura kampanyası düzenledi. Türkiye’nin farklı kesimlerinden destekler gelirken kampanyaya Aleyna Tilki de katıldı. Aleyna Tilki’nin sahnede giydiği kostümü kampanya için bağışladığını sosyal medya hesabında duyuran Haluk Levent, “Ve enteresan bir gelişme! @aleynatilki aradı. ‘Haluk abiciğim sahnede giydiğim kostümlerimi satmak istiyorum. O parayı da kampanya yaptığınız müzisyenler için kullanmak istiyorum’ dedi” ifadelerini kullandı.

ALEYNA TİLKİ İMZALI KOSTÜM

Daha sonra Aleyna Tilki’nin bir kostümünü paylaşan Haluk Levent şunları ifade etti: “Sevgili @aleynatilki nin çok değerli sahne kostümü. Türkiye’de 1 tane. 10 dakika süre var. Kim ki en yüksek fiyatı verir bu kostüm @aleynatilki imzalı olacak ve ona gidecek. Elde edilen gelir müzisyenlere fatura desteği olacak.”

herkessoruyor

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349