Magazin

Bülent Ersoy küplere bindi: Hadise’yi düşman ilan edebilirim!

Ünlü yıldız Bülent Ersoy menajeri olan Haluk Şentürk’ün Hadise ile samimi fotoğrafına tepki gösterdi. Ersoy, “Hadise’yi düşman ilan edebilirim” dedi.

Bülent Ersoy, menajeri Haluk Şentürk’ün ünlü şarkıcı Hadise ile çekilmiş samimi fotoğraflarına ateş püskürttü.

Sosyal medya hesabından ikilinin samimi fotoğraflarına tepki gösteren Ersoy, “Haluk şimdi bir resim geldi telefonuma… Bana inat mı koydunuz o resmi… Hadise Hanımla yanak yanağa poz vermişsiniz… Bu Hadise Hanım da aslında iyi bir kızdır… Gerçekten çok sevdiğim iyi bir çocuktur ama bu kadar ziyadesiyle sana yaklaşmasından sonra kendisine olan iyi niyetli sevecen yaklaşımları ve iyi niyeti, fikirlerim her an pozisyonumun an itibariyle değişmesine sebep olabilir. Kendisini düşman ilan edebilirim” ifadelerini kullandı.

HADİSE: MESAJINIZ ALINMIŞTIR

Diva’nın bu sözlerine cevap veren Hadise ise mesajına kalp emojisi koyarak, “Düşmanlığınız bile bir ödül ama mesajınız alınmıştır. Bir dahaki buluşmamızda yanımızda sizin olmanızı çok isterim” notunu düştü.

herkessoruyor

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349