Magazin

Burak Özçivit para karşılığında Rus güzellerle yemek yedi!

Burak Özçivit Moskova’da para karşılığında eski Playboy Dergisi’nin kapak fotoğrafında yer alan bazı kadınlarla yemek yedi.

Burak Özçivit Rusya’nın başkenti Moskova’da izdiham yarattı.

Oynadığı dizilerde fark yaratan ve Fahriye Evcen’le hayatını sürdüren Burak Özçivit, Moskova’da para karşılığında kadınlarla yemek yedi. Yemek yediği kadınların eski Playboy Dergisi’nin kapak fotoğrafında yer alan kadınlar olduğu öğrenilen Özçivit, restoran çıkışında ise izdiham yarattı.

YEMEK YEDİĞİ KİŞİLER BELLİ OLDU

Bir dönem dergide kapak yüzü olan ve şu sıralar şarkıcılık yapan Olga Buzova, Burak Özçivitle çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. 20 bin ve 100 bin arasında beğeni alan Buzova’nın Özçivit’le paylaştığı fotoğrafa ise 2 günde 524 bin 249 beğeni geldi. Buzova, fotoğrafın açıklama kısmında da “Fotoğraf çektirmek istedi. Kim olduğunu biliyor musunuz?” yazdı.

Özçivit’in yemek yediği bir diğer isimse Natalia Rudova oldu. Eski Playboy Dergisi’nin kapak yüzü olan Rudova, şimdilerde oyunculuk yapıyor. Rudova ise fotoğrafın açıklama kısmına “Kızlar beğeneceksiniz biliyorum. Yakışıklı” ifadelerini yazarak gündem oldu.

herkessoruyor

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349