Magazin

Cem Yılmaz’ın önerisi bakın nasıl yankı buldu!

Cem Yılmaz’ın sağlık çalışanlarına yönelik önerisine İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan yanıt geldi. Gözler bu kez Sağlık Bakanlığı’na çevrildi.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın sosyal medya hesabından “Bir duyuru yapmak istiyorum, 2 dakikanızı rica edeceğim…” şeklinde bir paylaşım yaptı.  SMA hastalığına dikkat çeken Yılmaz, “Aileler her türlü çabayı göstermelerine rağmen bu amansız hastalıkla mücadelede yeterli desteği göremiyorlar” ifadelerine yer verdi. Ünlü komedyen, Sağlık Bakanlığı’na destek için de şu öneriyi yapmıştı: “Pandemi boyunca sorumluluğu en yüksek seviyede olan Sağlık Bakanlığı’mıza önerimdir. Tüm ülkede, sağlık personeline, canıyla kanıyla mücadele eden bütün savaşçılarımıza moral toplantıları söyleşiler organize ederlerse, hiçbir ücret almamak kaydıyla katılmayı görev bilirim.”

İMAMOĞLU: SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN EMRİNDEYİZ

Cem Yılmaz’ın bu çağrısına İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan yanıt verdi. Ekrem İmamoğlu Twitter hesabından “Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava sahnemiz sağlık çalışanları ile buluşmanız için hizmetinizde. Bu süreçte üstün gayret gösteren sağlık çalışanlarımızın emrindeyiz” notuyla paylaştı.

Cem Yılmaz ise İmamoğlu’na karşılık olarak, “Sayın Başkana çok teşekkür ediyorum. Bu güzel, birleştirici tavra ortak olmaktan çok mutluyum. Ankara ile görüşüp hızla organize oluruz. Diğer şehirlerimizle ilgili de sağlıkçılarımız ‘bize gelmezler’ demesin. Elimden geleni en iyi şekilde yapacağım. Sağolun” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349