Magazin

Demir Yaman, Adana halkına teşekkür etti!

ATV’de yayınlanan ‘Bir Zamanlar Çukurova’  dizisi ekranlara veda etti. Demir Yaman karakterini canlandıran Murat Ünalmış, Adana halkına göstermiş olduğu misafirperverlik için teşekkür etti.

102’nci bölümü yayınlanan ‘Bir Zamanlar Çukurova’ sezon finaliyle ekranlara veda etti. Başrollerini Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Furkan Palalı, Hande Soral ve Kerem Alışık’ın oynadığı ATV’nin sevilen dizisi ‘Bir Zamanlar Çukurova’nın son bölümü dün akşam yayınlandı.

Dizide Demir Yaman karakterini canlandıran Murat Ünalmış, sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamada, “Evet; her hikayenin bir sonu vardır. Benim için bir hikayenin daha sonu geldi. Çok emek verip, çok şey öğrendiğim uzun, yorucu ve güzel bir serüvendi. Emektar setçi kardeşlerime, çalışma arkadaşlarıma, yapımda ve yayında emeği geçen herkese teşekkür ederim. Başından itibaren emek veren herkese… Ayrıca tüm seyircilerimize, çok sevdiğim Adana’nın misafirperver halkına, dostlarıma ve bana destek veren tüm takipçilerime de yürekten teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere…”

herkessoruyor

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349