Magazin

Doğukan Manço’dan sert tepki! Zeynep Bastık bakın ne yaptı?

Zeynep Bastık ve Doğukan Manço 23 Temmuz gecesi Kapadokya’da art arda sahne aldı. Zeynep Bastık’ın repertuarına eklediği son 2 şarkı ise tepkilere neden oldu.

Zeynep Bastık ve Doğukan Manço 23 Temmuz gecesi Kapadokya’da peş peşe sahne aldı.

Zeynep Bastık sahneden inmeden önce, kendisinden sonra sahne alacak olan Doğukan Manço’nun ‘Ben Adam Olmam’ ve ‘Sakin Ol’ şarkılarını seslendirdi. Bunun üzerine Doğukan Manço’nun sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ise çok sert oldu.

‘SAHNEME HİÇ Mİ SAYGIN YOK’

Sosyal medya hesabından konuyla ilgili bir paylaşımda bulunan Doğukan Manço, “Tesadüf mü oldu yoksa sahneme hiç mi saygın yok” diyerek Zeynep Bastık’a sert bir tepki gösterdi. Manço paylaşımında, “Bugün peş peşe sahnemiz vardı.Ben senden önce sahne alsaydım,sana olan saygım gereği senin popüler olduğun şarkıları repertuarıma koymazdım. Ama sen final şarkılarını peş peşe (Ben adam olmam) ve (Sakin ol) olarak seçtin. Tesadüf mü oldu yoksa sahneme hiç mi saygın yok?” ifadelerini kullandı.

Konuyla ilgili Zeynep Bastık’tan herhangi bir cevap gelmedi.

herkessoruyor

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349