Magazin

Güzel oyuncu ve şarkıcı boşandı

Güzel oyuncu ve son dönem müzik dünyasına sunduğu “Yeşil Işık” isimli şarkısıyla beğeni toplayan Seda Tosun, 2 yıllık evliliğine son verdi.

Anlaşamadıkları gerekçesiyle boşanma davası açan Seda Tosun, evliliğini bitirdi. İş hayatına hızlı adımlarla devam eden başarılı oyuncu ve şarkıcı Seda Tosun, başarı basamaklarını çıkmayı da sürdürüyor.

Müzikal anlamda yeni işlerin de sırada olduğunu vurgularken başrolünü oynadığı “Tatlı Melek” isimli sinema filminde Melek karakterini canlandıran Seda Tosun, yorgunluğunu atmadan yeni bir romantik komedi tarzında sinema filmiyle yola devam edeceğini vurguladı.

İş ve kariyer hayatının kendisi için çok önemli olduğunu vurgulayan Seda Tosun “Birçok senaryo geliyor ve okuyorum, işimde baharı yaşadığım bir süreçteyim, çalışmaktan hiç yorulmam, aşk da beni yormazsa kimse beni tutamaz” dedi.

Başarılı oyuncu ve şarkıcı Seda Tosun, son bulan evliliğinin ardından, yoğun tempoda çalıştığı için hayatında aşka zaman ayıramayacağını vurgularken, yeni bir hayata şarkısındaki gibi yeşil ışık yaktı.

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349