Magazin

Hadise hangi hesabın kapatılmasına üzüldü?

Ünlü şarkıcı Hadise köpeği için açmış olduğu Intagram hesabının yeniden aktif olmasını talep etti.

Bir süredir oyuncu Kaan Yıldırım ile aşk yaşayan Hadise, Yıldırım’ın köpeği Benek’e Intagram hesabı açmıştı. Sayfayı bizzat kendi yöneten Açıkgöz, Benek’in hesabının kapanmasına üzüldü. Sayfanın yeniden aktif olmasını bekleyen Hadise’nin kendi hesabından yaptığı paylaşım ise takipçilerini gülümsetmeyi başardı.

Uzun bir süredir ekranlardan uzak duran ünlü sanatçı Hadise, Instagram hesabı üzerinden hayranlarıyla iletişim kurmaya çalışıyor. Yaşadıklarını ve mutluluklarını takipçileriyle paylaşan Hadise bu kez isteğiyle takipçilerini gülümsetti. Kaan Yıldırım’la aşk yaşayan Hadise köpeği geçtiğimiz günlerde Instagram hesabı açmıştı. Ancak daha sonra bu hesap kapanmıştı. Hesabın yeniden aktif olmasını isteyen Hadise, kendi hesabından paylaşım yaptı. Köpeği Benek’le çekmiş olduğu fotoğrafları da paylaşan Hadise,  ‘Küçük Bir Yol’ adlı parçasının klibinde de sevimli dostuyla kamera karşısına geçti.

Benek’in sosyal medya hesabının kapanması üzerine Hadise, kendi hesabından bir açıklama yaptı. Hesap kapandığı için üzgün olduğunu paylaşan Hadise, “Hesabımızın yeniden açılmasını beklerken biz” dedi.

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349