Magazin

Mahsun Kırmızıgül, Elmalı davası için isyan etti!

Mahsun Kırmızıgül, Elmalı davasında verilen beraat kararına sitem etti ve “Çocukların ve gençlerin ahını alanları,  felek bile kurtaramayacak” dedi.

Ünlü sanatçı ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül, Antalya’nın Fenike ilçesinde iki çocuğa cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan annenin ve üvey babalarının adli kontrol şartıyla serbest bırakılmasına isyan etti.

Çocukların çizdiği resimlere bakamadığını kaydeden Kırmızıgül, sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamada, “#elmalıdavası  olayında, tecavüze uğrayan çocukların çizdiği resime bakamadım.  İçim parçalandı. Yaşanan tam bir rezalet. İnsanlığın öldüğü bu bozuk düzende yaşamak, nefes alamak çok zor.  Ama şunu bilin!  Çocukların ve gençlerin ahını alanları,  felek bile kurtaramayacak. 4.yargı paketindeki “çocuğa cinsel istismar suçlarında kuvvetli delil aranacak “ maddesini yanlış buluyorum” ifadelerini kullandı.

herkessoruyor

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349