Magazin

Merve Boluğur gündem olmaya devam ediyor: Eski sevgilisiyle polemiğe girdi!

Geçtiğimiz günlerde yeni sevgilisiyle fotoğraf paylaşan Merve Boluğur, bu kez eski sevgilisiyle polemik yaşadı. Eski sevgilisinin Posta Gazetesi’ndeki “Bana gücünü göster” itirafları üzerine paylaşım yapan Boluğur, bakın ne dedi?

Merve Boluğur’un eski sevgilisi Erkan Şen, Posta Gazetesi’ne bazı itiraflarda bulundu.

Merve Boluğur’la ilişkisi hakkında itiraflarda bulunan Erkan Şen, Boluğur’un kendisine sürekli “Bana gücünü göster” dediğini açıkladı. Bu sebepten ayrıldığını dile getiren Şen, Boluğur’a bundan sonraki hayatında başarılar diledi. Boluğur ise bu itiraflar üzerine sosyal medya hesabından “Kimsenin gücüne ihtiyacım yok” dedi.

‘HADİ BANA GÜCÜNÜ GÖSTER’

Erkan Şen, Posta Gazetesi muhabirinin neden ayrıldınız sorusuna, “Merve sürekli ona gücümü göstermemi istedi. O her “Bana gücünü göster” dediğinde ondan yeni bir iltifat aldım, gücümü göstermeye devam ettim. Bu, başlarda hoşuma gidiyordu ama aldığım her iltifattan sonra Merve yeni bir güç gösterisi istedi. Bir gün uzun bir yola çıkmıştım. Akşam beni aradığında “Vardın mı? Nasıl gittin?” diye sormadan yine, “Şunları şunları istiyorum hadi bana gücünü göster” dedi. Bu benim için bir kırılma noktası oldu açıkçası ve sonra yollarımızı ayırdık.” cevabını verdi.

‘O KADAR ÖZELE GİRMEK İSTEMİYORUM’

Hangi anlamda gücünü göstermen gerekiyordu sorusuna “O kadar özele girmek istemiyorum diyen Şen, “O kadar özele girmek istemiyorum. O yüzden ayrıldığım hiçbir kadının arkasından kötü bir şey söylemem. Merve özelinde iyi bir insan, güzel bir insan, umarım çok mutlu olur. Bundan sonraki hayatında ona başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

‘ERKEKCİK GİBİ KONUŞMAKTAN VAZGEÇİN’

Erkan Şen’in bu itirafları üzerine paylaşımda bulunan Merve Boluğur, eski sevgilisine sert sözlerle cevap verdi. Boluğur yaptığı paylaşımda, “Daha önce de yaptın. Yaşanan her şeye saygım sonsuz fakat benimle ilgili prim kasmaktan biten bir şeyle ilgili erkekcik gibi konuşmaktan vazgeçin. Kimsenin gücüne ihtiyacım yok” ifadelerini kullandı.

herkessoruyor

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349