Magazin

Pınar Akın, üçüncü teklisini çıkardı

Çocukluğundan bu yana Kayahan ve Nilüfer hayranı olan Pınar Akın bu ikilinin şarkılarını sürekli seslendirdi.

Profesyonel müzik kariyerine ünlü müzisyen Melis Sökmen’den vokal dersleri alarak başladı. Aslen Uşaklı olan Pınar Akın, Melis Sökmen’den aldığı vokal dersleri sonucu çeşitli yerlerde profesyonel olarak sahne çalışmaları yaptı. Aynı zamanda moda tasarımcısı olan Pınar Akın, bir yandan da hız kesmeden sahnelere çıkmaya devam etti.


12 Haziran 2019 Tarihinde sanatçı ilk single çalışması Sözü, Eyüp Çungay müziği ise Ünlü sanatçı Gökhan Doğanay’a ait olan Vocal Records etiketi ile Sükunet isimli tekli çalışmasını piyasaya sundu. Pınar Akın’ın sükunet isimli şarkısı müzik otoriterlerinden tam not aldıktan sonra sosyal medya ve paylaşım platformlarında büyük beğeni topladı.
  
Yaklaşık beş ay sonra 20.12.2019 tarihinde yepyeni ‘Şahane’ isimli ikinci single çalışmasını piyasaya sundu. Yine Sözü, Eyüp Çungay müziği ise Gökhan Doğanay’a ve klip yönetmenliği Fuat Yılmaz’a ait olan Şahane’nin llibi büyük ilgi topladı. Gerek düzenlemesi, gerek ritimleri, gerek sözleri ile şarkı sosyal medya üzerinde büyük beğeni topladı.

Üçüncü yeni teklisi ‘Son El’ söz Eyüp Çungay, müzik Gökhan Doğanay düzenleme Özhan Özal ve klip yönetmenliği  Eren Ergin’e ait olan Son El isimli şarkı Vocal Resort etiketi ile  23 Eylül 2020 Çarşamba günü sevenlerin beğenisine sunuldu.

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349