Magazin

Sandık başında bekledi! Köseoğlu: Dünyanın her tarafında para kazanabilecek meziyetim var!

Cumhurbaşkanı seçiminin ardından bir paylaşım yapan güzel oyuncu Hayal Köseoğlu, “Bana çatla patla yazanlar, kudurun, kaybettiniz yazanlar. Size iki çift lafım var; bizim çoğumuzun tuzunun ne kadar kuru olduğunu bilmiyorsunuz” dedi.

Türkiye, dün Cumhurbaşkanı seçiminin ikinci turu için sandık başına gitti.

Seçimin ardından sandıkta oy sayımının başında bekleyen oyuncu Hayal Köseoğlu, on anlara ilişkin duygularını sosyal medya hesabından paylaştı.

Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik duruma değinen Köseoğlu, “Bana çatla, patla yazanlar, kudurun, kaybettiniz yazanlar. Size iki çift lafım var; bizin çocuğumuzun tuzunun ne kadar kuru olduğunu bilmiyorsunuz. Mesela benim hayatımda hiç geçim sıkıntısı çekmediğimi, iki tane yabancı dilim olduğu için yurt dışında her türlü tutunabileceğimi, dünyanın her yerinde para kazanabilecek bir türlü meziyetim olduğunu, hatta ailem sağ olsun belki hayatımda tek gün çalışmadan bile yaşayabileceğimi…” ifadelerine yer verdi.

‘ÇOĞU İNSANIN O KADAR TUZU KURU Kİ…’

Kadınların yaşadıkları sorunların ortadan kaldırılması, eğitim ve kültür seviyesinin artması için verilen mücadeleye de dikkat çeken Köseoğlu, “Sizin CEHAPE dediğiniz çoğu insanın o kadar tuzu kuru ki. Ona rağmen akın akın oy vermeye gitti herkes işini gücünü bırakıp. Müşahit oldu. Türkiye’de insanların yüzü gülsün diye, refah seviyesi, kültür seviyesi, eğitim seviyesi artsın diye. Halkı saçma sapan ideolojilerle kandırıp sömüremesinler diye. Kadınlar, kızlar güpegündüz, kapalı halleriyle bile tacizden tecavüzden korkmasınlar diye. İfade özgürlüğü olsun diye. Halka insan gibi davranılsın, saygı duyulsun, koyun muamelesi yapılıp cukkalar indirilmesin diye” ifadelerini kullandı.

herkessoruyor

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349