Magazin

Seda Sayan, Erbil’i tecavüzle suçladı!

Seda Sayan, Mehmet Ali Erbil’in evindeki hizmetçisine tecavüz ettiğini öne sürdü.

Yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle uzun süredir tedavi gören Mehmet Ali Erbil, “Seda Sayan, iki senedir beni aramadı. Bir kez bile sağlık durumumu sormadı. Yakın arkadaşlarım beni yalnız bırakmadı fakat Seda Sayan beni aramayı bırakın, menajerime bile sağlık durumumu sormadı. Hülya Avşar ve İbrahim Tatlıses başta olmak üzere yanımdan ayrılmadılar” açıklamasında bulunmuştu.

ERBİL HAKKINDA TECAVÜZ İDDİASINI ORTAYA ATTI

Mehmet Ali Erbil’in bu açıklamalarına sosyal medya hesabı üzerinden cevap veren  Seda Sayan, “Allah, ıslah etsin. Allah, müstahakkını versin. Keşke başına gelenlerden ders çıkarıp kirli ruhunun temizlenmesi için çaba sarf etseydi. Ama maalesef huylu huyundan vazgeçmiyor” ifadesini kullandı.

Daha sonra Instagram hesabından bir açıklama daha yapan Sayan, Erbil’in 2005-2010 yıllarında evlerindeki hizmetli bir kıza tecavüz ettiğini öne sürdü.

Sayan, “Tuğba ile evliyken evdeki hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Bence işine bak, ruhunu arındır. Ayrıca bu olayda benim geçmişimi kirli yapmaz. Zaten boşanma nedenin bu olay olduğu için tüm yakınındaki eşlerin ailen herkes olaya vakıftı. Hepsi seni kurtarma peşindeydi. Ben dış kapının dış mandalıydım. Geçmişi kirli olan sensin” dedi.  Seda Sayan, bir süre sonra Mehmet Ali Erbil ile ilgili paylaşımını sildi.

ERBİL: BEN BİR HATA YAPTIM, SONUCU İFTİRA MI OLMALI

Seda Sayan’ın iddialarına yanıt veren Mehmet Ali Erbil, “Ben Mehmet Ali Erbil; hepinizin bildiği tanıdığı. Evet sınırı aştım, hata yaptım, sitem edeyim derken kontrolü kaybettim. Üzgünüm, amacım kimsenin onuruna zarar vermek değildi, hele ki tarih kadar eski bir dosta karşı böyle bir niyetim asla olamaz” ifadelerini kullandı.

herkessoruyor

Bir cevap yazın