Magazin

Tuba Büyüküstün akıllarda soru işareti bıraktı!

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün dün günlüğünden bir sayfa paylaştı. Paylaştığı sayfada “Sevgilim, nasıl özlemişim oranda buranda olmayı” yazması yok artık dedirtti.

Film yapımcısı Umut Evirgen ile olan 3 yıllık ilişkisine 2020 yılında son veren Büyüküstün, sosyal medya hesabından 17 Ocak 2019 tarihli günlüğünü paylaşmasıyla gündeme oturdu. Evirgen şimdi Oyuncu Serenay Sarıkaya ile aşk beraber.

SEVGİLİM, NASIL ÖZLEMİŞİM’

Büyüküstün’ün 27 Ocak 2019 tarihinde günlüğüne yazdığı sayfada şu sözler yazıyordu:
“Sevgilim, nasıl özlemişim oranda buranda olmayı. Avare dolanmayı böyle. Her sokağında sağa sola bakınarak hiçbir şey yapmak zorunda olmadan. Kokunun burnuma dolmasını nasıl özlemişim sevgilim. Seninle vakit geçirmeyi, dikkatimizi dağıtacak hiçbir şey olmadan etrafımızda. Sokaklarında dolaşırken çıkartıyorum üzerimdekileri bir bir. Üşümekten korkmadan. Aslında ne çok korkarım üşümekten bilirsin. Üst üste giyinirim kışın, kat kat… Ama bugün hafif yağmurlu soğuğunda ,, sokaklarında adım attıkça tek tek terk ediyorum katlarımı.”

Büyüküstün 17 Ocak 2019 tarihinde Evirgen ile aşk yaşıyordu.

herkessoruyor

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349