Magazin

Ünlü oyuncu bu kez tacizciyi uyardı!

Ünlü oyuncu Gülsim Ali İlhan, kendisini sürekli cinsel içerikli mesajlarla tehdit eden şahsı sosyal medya hesabından uyardı.

TRT 1’de yayınlanan ve izlenme rekorları kıran ‘Gönül Dağı’ dizisinin güzel oyuncusu Gülsim Ali İlhan uzun süredir kendisine cinsel içerikli mesajlar atan E.H. isimli şahıstan şikayetçi. Ünlü oyuncu İlhan, E.H.’nin 5 yıldan beri kendisini takip ettiğini ve sürekli cinsel içerikli mesajlar atarak taciz ettiğini öne sürdü. Bu konuyla ilgili mahmeye başvuran Gülsim Ali İlhan, uzaklaştırma kararı verilmesine rağmen E.H.’nin kendisini taciz etmeye devam ettiğini belirtti.

Takıntılı E.H.’nin sette de kendisine rahatsız verdiğini kaydeden ünlü oyuncu bu kez sosyal medya hesabından E.H.’yi uyardı. İlhan, “2016 yılından beri durmaksızın beni taciz eden E. H. Hakkında açılmış davalara rağmen taciz, cinsel içerikli hakaret dolu mesajlar ile bana rahatsızlık vermekten vazgeçmedin. Dava açmama, defalarca uzaklaştırma kararı almama rağmen bana ulaşmak için her yolu denemeye devam ediyorsun, çalıştığım setlere gidip yanındaki insanlara yalan söyleyip onları kullanarak dekorların içinden çektirdiğin fotoğraflarla “senin olduğun her yere gelebilirim, kimse beni engelleyemez” diyerek beni tehdit ediyorsun. Benim hakkımda, ailem, işim ve özel hayatımla ilgili ağıza alınmayacak ifadeler kullanarak bana zarar vermeye çalışıyorsun. Seni son kez uyarıyorum buna artık bir son vermelisin. Kullandığın bütün sahte hesapların aynı telefon ve bilgisayardan yapıldığı resmen ispat edildi, hepsinin sana ait olduğu resmi makamlarca da onaylandı. Eğer tek bir rahatsızlık daha verecek olursan senin fotoğraflarını, attığın aşağılık sapkın mesajlarını bütün şahsi bilgilerini dava dosyasıyla birlikte buradan yayınlayacağım ve birer kopyasını da memleketindeki akrabalarına, posta yoluyla ileteceğim” ifadelerini kullandı.

herkessoruyor

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349