Magazin

Yeni yıldız adayı açıkladı: 3 çocuk isterim

Magazin dünyasının seçkin dergileri arasına girmeyi başaran İstanbul Daysguide, yeni sayısında yeniden bomba röportajlarıyla okuyucusuyla buluştu.

Samimiyetiyle müzik dünyasında basamakları hızla çıkan Nihan Akın, “Evlenirseniz nasıl bir evlilik istersiniz?” sorusuna, “3 çocuk isterim, 2 kız 1 erkek ayrıca İstanbul merkezli uzun bir yaz da yaşayacağım ikinci evim olsun isterim” dedi.

Müzikal anlamda sorulan “90’lar pop müziği ile günümüz müzik dünyasını karşılaştırır mısınız?” sorusuna da “Solistler mi unutulmazdı? Şarkılar mı? İyi solistler de vardı, iyi şarkılar da vardı. Genel olarak 90’larda ne çıksa kim çıksa tutuyordu, çünkü o bir dönemdi, insanların doyurulmaya ihtiyacı vardı. O dönem çıkan şarkıcıların çok şanslı olduğunu düşünüyorum, hatta bazıları bu dönem çıksa ilk 100’e bile giremezdi. Ben o dönem çıksaydım süper stardım” diyerek, belki de çok konuşulacak bir açıklamaya imza attı.

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349