Spor

Aziz Yıldırım: Pamuk Prenses küme düşüyordu!

Fenerbahçe’nin Eski Başkanı  Aziz Yıldırım, “Fenerbahçe’nin geleceğini tehlikede gördüğüm için konuşacağım” dedi.

Fenerbahçe’nin Eski Başkanı Aziz Yıldırım, takımın durumuyla ilgili bir açıklama yaptı. Çırağan Sarayı’nda basın toplantısı düzenleyen Yıldırım, takımın içinde bulunduğu yerin tehlikeli olduğunu vurguladı. Mevcut bakan Ali Koç’u eleştiren Yıldırım, “Fenerbahçe’nin geleceğini tehlikede gördüğüm için konuşacağım. Kongrede gerekirse konuşma yapacağım. 16. Madde kesinlikle geçmemeli. Her şeyi satıyor, yarın kulübü de satar. Bunun önüne geçmemiz lazım. Bu yönetim geldiğinden beri bir tane ağaç diktiler mi?

Kulübün oraya bir bekçi kulübesi diktiler. Onun dışında bir şey yok. Sayın Ali Koç, bu kulübe neden geldiğinin farkında değil. Bu 16 bin üye sayın Ali Koç’u neden seçmiş, onu anlamamış. Pamuk Prenses’i alıp uçuracaktın. Pamuk Prenses küme düşüyordu. Tarihinde iki kez küme düşüyordu. Biri Ali Şen döneminde, averajla kümede kaldı. Bundan üç sene önce küme düşmekten kurtuldular” ifadelerini kullandı.

herkessoruyor

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349