EğitimEkonomi

Yataş Bedding’ten öğrenciler için yeni seri

Özgün tasarımlarıyla ev tekstilinde fark yaratan Yataş Bedding, Back to School serisiyle okula dönmek için sabırsızlanan gençlerin yatak odalarına rahat ve sağlıklı uykunun konforunu taşıyor.

Ev tekstili koleksiyonlarında özgün tasarımları, zengin desen ve renk seçenekleriyle dikkat çeken Yataş Bedding, Back to School serisindeki keyifli tasarımlarıyla, konforu ve rahatlığı gençlerin yatak odalarına getiriyor. Nevresim takımı, yorgan ve yastıkların yer aldığı seri, sonbaharın enerji veren renkleriyle öne çıkıyor.

Tek kişilik ve tek XL seçenekleri bulunan Nora Ranforce Nevresim Takımı, beyazın dinginliğini, yeşilin doğasını ve pembe renginin huzurlu uyumunu buluşturarak okul döneminde sonbaharın enerjisini evlerinize ulaştırıyor. Trace Ranforce Nevresim Takımı ise Nora Ranforce Nevresim Takımı’nda olduğu gibi %100 pamuktan gelen yumuşak dokusuyla rahatlık vaat ederken baharın sembolü ve canlılığın simgesi çiçek desenlerinden oluşan yalın zarafetini evlere taşıyor. Dinamik ve zarif tasarımı ile göz alan Trace Ranforce Nevresim Takımı’nın tek kişilik ve tek XL seçenekleri de bulunuyor.

Yumuşak dokusu ve elyaf dolgusu sayesinde hafif ve yumuşak uyku ortamı vadeden Handy Yorgan microfiber kumaştan üretilen hafif ve yumuşacık dokusu ile öne çıkıyor. Tek kişilik ve tek XL seçenekleri ile öne çıkan Handy Yorgan’a slikon elyaf sayesinde uyku sırasında tam destek sağlayarak mevcut şeklini koruyan Handy Yastık eşlik ediyor. Back to School serisi Yataş Bedding mağazalarının yanı sıra www.yatasbedding.com.tr adresinde sizleri bekliyor.

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349