Güncel

Evinde verdiği partiyi klip yaptı: Büyük beğeni topladı!

Aden Duygu Sayan evinde parti verdi. Sayan partiye yönetmen de çağırarak partiyi klip yaptı.

“Taburu Gelsin” isimli teklisiyle müzikseverlerle buluşan Aden Duygu Sayan’ın, sözleri Engin Doğanay, bestesi ise Coşkun Kıvılcım’a ait olan eserinin aranjörlüğünü Fırat Özbaylar üstlendi. Klip çalışmasında yönetmen koltuğunda sanatçının kendisi otururken, Sayan’ın hem yorumcusu hem de klip yönetmeni olduğu eserin çekimlerinde 30 kişi görev aldı.

Klip çekimlerinde oldukça eğlendiklerini ifade eden Aden Duygu Sayan “Aslında bu bizim evde verdiğimiz partilerden biri, sadece kamera ve yönetmen vardı, ev partimizi klip yaptık. Bence samimi oldu ve şarkıya çok yakıştı. Yaptığım her işte samimiyeti önemserim, samimiyet başarı yolunu yarılamaktır” dedi.

‘SEKSİLİK BENİM DOĞAMDA VAR’

14 yaşından beri sahnelerde olduğunu dile getiren Aden Duygu Sayan, esprili, neşeli, bir kişilikle müzik severlerin her daim karşısında olmayı tercih ettiğini belirtirken seksilik benim doğamda var. Sahnede açık saçık giyinmeme gerek yok, eşofmanda giysem fark etmez iddiasında bulundu. Beğendiği ve kendi seçtiği müziği yapabilecek kadar cesur olduğunu sözlerine ekleyen Aden Duygu Sayan, “Sırf ticari düşünerek tarzımı belirlemem, kendimi güncelleyerek; yeni ve dünyanın benimsediği Sound’larla harmanlayarak ve insanların nabızlarını tutarak başarıya emin yürüyorum” ifadesini sözlerine ekledi.

herkessoruyor

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349