Kadınca

Pınar Gültekin cinayetiyle ilgili bir tutuklama!

Pınar Gültekin’in öldürülmesi olayına ilişkin başlatılan soruşturmada bir kişi daha tutuklandı.

Muğla’da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’in öldürülmesi olayına ilişkin başlatılan soruşturmada bir kişi daha tutuklandı.  Cinayetle ilgili tutuklanan daha önce tutuklanan Metin Cemal Avcı’nın kardeşi Mertcan Avcı da ‘delil karartmak’ suçlamasıyla çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

OLAY NASIL OLMUŞTU?

Pınar Gültekin Muğla’da öldürüldükten sonra cesedi bir varil içerisinde ormana atılmıştı. Üniversite öğrencisi olan Gültekin’in cesedi 5 gün sonra bulunmuştu. Olayla ilgili olarak Muğla’da bar işleten Metin Cemal Avcı tutuklanmış ve suçunu da itiraf etmişti. Zanlı Avcı, Gültekin’in kendisine şantaj yaptığını, evli olduğu için aralarındaki ilişkiyi eşine söylemekle tehdit ettiğini iddia etmişti. Avcı cinayeti tek başına işlediğini, sonrasında Pınar’ın cesedinin varile konması ve taşınmasını da tek başına yaptığını anlatmıştı. Ancak olay yerinde ikinci bir kişinin de olduğu şüphesi sürekli Gültekin’in ailesi tarafından gündeme geliyordu.

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349