KadıncaMagazin

Mola özür talebini reddetti!

Uzman Çavuş Musa Orhan’a hakaret ettiği gerekçesiyle hakkında dava açılan Sanatçı Ezgi Mola’dan özür mesajı istendi. Mola bu talebi reddetti.

Batman’da İpek Er’e cinsel saldırıda bulunup intihara sürüklediği gerekçesiyle hakkında dava açılan Uzman Çavuş Musa Orhan’la ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Ezgi Mola, sanığın tutuklamasını talep etmişti. Mola paylaşımında, “Tecavüzcü şerefsizi dışarı salan vicdanınızda boğulun. Artık yasa, dua, dilek, istek, rica umut her şeyi elimizden aldınız ya!! Ne diyeyim! Yazıklar olsun! Yazıklar olsun!!!#MusaOrhantutuklansın” ifadelerini kullanmıştı.

İşte Mola’nın bu paylaşımının ardından Musa Orhan’ın avukatı Mehmet Erkan Akkuş, Mola hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu. Hakkında haraket davası açılan Ezgi Mola ile tarafların uzlaşıp uzlaşmayacakları soruldu. Sanık Musa Orhan’nın avukatı Mola’dan özür mesajı yayınlamasını talep etti. Ancak Mola bu talebi reddetti.

MOLA’YA DESTEK VERENLERE DE SUÇ DUYURUSU

Sanatçı Ezgi Mola özür talebini redderken, Ezgi Mola’ya yaptığı paylaşım nedeniyle birçok destek mesajı geldi. Musa Orhan’ın avukatı Akkuş, Mola’ya destek veren ve hakaret içerikli paylaşımlar yaptığını öne sürdüğü 16 ünlü isim daha hakkında suç duyurusunda bulundu.

herkessoruyor

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349