Kültür-Sanat

Tarkan: Doğan Cüceloğlu hayranıyım!

Megastar Tarkan, kitap okumanın önemine vurgu yaptı ve “Bu arada sıkı bir Doğan Cüceloğlu hayranıyım. Nurlar içinde yatsın. Ne kıymetli bir insandı, ne özel bir ruhtu” dedi.

Kızı Liya ile birlikte kitap okuyan ünlü sanatçı Tarkan, kitap okumanın önemine vurgu yaptı. Geçtiğimiz günlerde yaşamını yitiren Ünlü Psikolog Doğan Cüceloğlu’nun, hayranı olduğunu belirten Megastar Star Tarkan, ‘İçimizdeki Çocuk’ kitabını herkese tavsiye etti.

Instagram hesabından bir paylaşım yapan Tarkan, “Ben kitap okumaya başladığımda Liya da hemen bir kitap alıp yanıma geliyor 🙂 Birlikte okuyoruz. Ailece de yapıyoruz bunu hep. Çocuklara okuma alışkanlığını erken yaşlarda aşılamak lazım. En iyi yöntem de onun bizim okuduğumuzu görmesi oluyor. Örnek alıyor, taklit ediyor. Bu arada sıkı bir Doğan Cüceloğlu hayranıyım. Nurlar içinde yatsın. Ne kıymetli bir insandı, ne özel bir ruhtu. Öğretileriyle hep ışık tutacak yolumuza ve kalbimizde yaşamaya devam edecek. Yeni başladığım “İçimizdeki Çocuk” kitabını herkese, özellikle anne babalara tavsiye ederim.  Ayrıca @dogancucelogluofficial’ı takip etmenizi de tavsiye ederim” ifadelerini kullandı.

herkessoruyor

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349