Magazin

Ünlü programdan iki veda haberi geldi!

Show TV’nin sevilen programlarından Güldür Güldür Show’dan iki ayrılık haberi geldi.

Ali Sunal, Alper Kul, Onur Buldu, Onur Atilla, Aylin Kontente ve Doğa Rutkay gibi isimlerin yer aldığı Güldür Güldür Show’daki iki ayrılık haberi geldi. Programın sezon finaliyle birlikte Ecem Erkek ve Murat Akkoyunlu’nun veda ettiği öğrenildi. Programdan ayrıldığını sosyal medya hesabından duyuran Ecem Erkek, “Oyunculuk bir yolculuk hem de upuzun. En keyiflisi de durduğun duraklar. Zaten uzun yolculuklarda da öyledir ya dinlenmek için durduğun oranın havası, yediğin yemek, içtiğin çay bambaşkadır. Benim için de ‘Güldür Güldür’ öyleydi. Harika bir duraktı. Çok eğlendim, arkadaşlarımı çok sevdim. Sizler yaptığım ‘şeyi’ kabul ettiniz. Şimdi tekrar yola koyuluyorum. Gelecek sezon ‘Güldür Güldür’de olmayacağım. Bir sonraki durakta görüşelim” ifadelerini kullandı.

AKKOYUNLU: BOL REYTİNGLER DİLERİM

Akkoyunlu ise sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamada, “Güldür Güldür seyircisine ve ekibine yol arkadaşlıkları için teşekkürler. Önümüzdeki sezon bol reytingler dilerim” ifadelerine yer verdi.

herkessoruyor

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349