Magazin

Böyle bir güzellik olamaz: Dünyanın en çekici kadını seçildi!

İngiltere’de ünlü bir derginin anketine göre ‘Dünyanın yaşayan en çekici kadını’ anketi yapıldı. Büyük bir katılımın olduğu ankette dünyanın yaşayan en çekici kadını Paige Spiranac seçildi.

İngiltere’de ünlü bir dergi tarafından ‘Dünyanın yaşayan en çekici kadını’ anketi yapıldı.

Anket sonuçlarına göre dünyanın yaşayan en çekici kadını golf camiasının tanınan isimlerinden Paige Spiranac oldu. Spiranacak tüm ülkelerden kadınların yer aldığı ankette büyük bir farkla dünyanın yaşayan en çekici kadını seçildi.

Dünyanın yaşayan en çekici kadını seçildikten sosyal medyanın gündemine oturan Spiranac, aldığı yorumlar üzerine sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Spiranac, yaptığı paylaşımda “Erkeklerin, vücudum hakkında yorum yapmasından hoşlanmıyorum. Dekolte giydiğim için beni iğrenç cümlelerle suçlamayın. Anlamaya çalışın, giyinmeyi seviyorum.” dedi.

İç çamaşırına da karşı olduğunu ve sevmediğini kaydeden Spiranac, “Normalde iç çamaşırı giymiyorum, şort giyiyorum ve üzerinde çok fazla katman var. Pantolon giydiğimde de iç çamaşırı kullanmıyorum” ifadelerini kullandı.

herkessoruyor

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349