Magazin

Şeyma Subaşı’nın Mısırlı sevgilisi hakkında çarpıcı iddialar!

Mısırlı Gazeteci Amer Fouad, geçtiğimiz günlerde Şeyma Subaşına evlenme teklifi yapan Mısırlı Mohammed Alsaloussi hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Mısırlı gazeteci Amer Fouad,  Şeyma Subaşı’na evlenme teklifi eden Mısırlı Mohammed Alsaloussi hakkında çarpıcı iddialarda bulundu. Günaydın’dan Sonat Bahar’a konuşan Amer Fouad, Alsaloussi’nin Arap milyarderleri arasında yer almadığın öne sürdü. İşte o iddialardan öne çıkanlar…

“Milyarder olduğu iddia edilen Mohammed Alsaloussi’nin Mısır kaynaklı haberlerde adı bile geçmiyor. Arap medyasındaki küçük haberler, Türk medyasının çevirisi niteliğinde. O da “ünlü bir televizyoncunun eski karısıyla evlenen Mısırlı” şeklinde…

 Adam Mısır için bir bilinmeyen. Mısır’ın en zengin sekiz ailesinden birinin mensubu olduğu yalan! Tüm listeleri 2017 yılına kadar inceledim, adı bile geçmiyor. Zaten Mısır’ın zengin listesini iki büyük aile oluşturuyor. O da Medoo’nunki değil.

Mısır’da bir şeyhin oğlu olduğu yazılmış. Bu da yanlış. Mısır’da şeyh sadece din adamlarına deniyor. Araplar gibi Mısırlı zenginlere şeyh denmiyor. Babasının ismini de araştırdım ona dair de bir şey bulamadım. Ben yıllarca Mısır’da yaşamış bir gazeteci olarak bu kişinin ismini hiç duymadım.

Amerika’da yaşadığı söyleniyor ama zengin bir Mısırlı nerede yaşarsa yaşasın mutlaka bilirdik.

Fotoğraflardan zengin biri gibi duruyor ama milyarder falan olamaz. Arap dünyasındaki milyarderlerin sayısı belli, topu topu 20 kadar. Onların arasında da yok! Mısır’da adından söz edilen bir iş adamı da değil. Ben hiç duymadım.”

herkessoruyor

Bir cevap yazın