Magazin

Dalkılıç ve Boluğur cephesinde sular durulmuyor: Kaçıncı show koçum!

Murat Dalkılıç geçtiğimiz günlerde eski aşkı Merve Boluğur hakkında açıklama yapmıştı. Merve Boluğur ise bu açıklamanın ardından adeta öfke kustu. Dalkılıç’a cevap veren Boluğur, “Merve açıklasın falan, kaçıncı show koçum” diyerek öfkesini resmen kelimelere döktü.

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur ikilisi magazin gündemini meşgul etmeye devam ediyor.

Murat Dalkılıç geçtiğimiz günlerde eski eşi Merve Boluğur hakkında bir açıklama yapmıştı.

Dalkılıç’ın açıklamasına Boluğur’dan cevap ise gecikmedi.

Yeni sevgilisiyle dün muhabirlere yakalanan Boluğur, “Sevgilim yanımda, görmüyor musun” diyerek muhabirlere sitemde bulundu.

Ardından sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Boluğur, Dalkılıç’a karşı adeta kan kustu.

‘ARTIK HAKKIMI SAVUNACAĞIM’

Boluğur, sosyal medya hesabından “Geçmişimle de ilgili hiç konuşmadım çünkü benim için bitmiştir. Susmamın nedeni de saygımdandı hep, fakat kimse de beni defalarca ağzın sakız etmeyecek. Son kez söylüyorum; benim bir duruşum var, kalkıp kokuşmuş, bitmiş, gitmiş şeyim primini yapmak ne ya? Yanındaki kadına saygın olsun. Bir de Merve açıklasın falan, kaçıncı show koçum? Artık hakkımı savunacağım, kimse beni değişik ithamlarla yargılayamaz” sözlerini kullanarak Dalkılıç’a karşı tavrını bir kez daha gözler önüne serdi.

‘YÜZLERCE NEFRET DOLU MESAJLAR GELDİ’

Dalkılıç’ın geçtiğimiz günlerde Boluğur hakkında yaptığı açıklama ise şu şekilde:

 “Ne sular akmış üstünden ki hakikaten şaka yapıyorsunuz diye düşünüyordum. İlk zamanlar ama her gün ciddi ciddi yüzlerce nefret dolu mesajlar geldiği için bir açıklama gereği duydum. Hiçbir zaman ne yaparsanız yapın kendimi haklı çıkarmaya çalışmayacağım. Merve ne olursa olsun ailemin soyadını taşıdı. Bizim ayrılma nedenimizi canı isterse bir gün Merve açıklar”

herkessoruyor

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349