Magazin

De get yalan dünya! Unutmayacağım!

10 Ekim’de dünyaya gelen İbrahim Erkal’ın hayranları, ünlü sanatçıyı doğum gününde de unutmadı.

11 Mayıs 2017’de aramızdan ayrılan İbrahim Erkal’ın bugün doğum günü. 10 Ekim 1966’da Erzurum’da dünyaya gelen İbrahim Erkal ‘Unutmayacağım’, ‘Sırılsıklam’, ‘Canısı’, ‘De Get Yalan Dünya’ gibi şarkılarıyla hafızalarda yer edindi. 1994 yılında ‘Tutku’ isimli ilk albümüyle müzik dünyasına giriş yapan Erkal, ‘Sıra bende/Aklımdasın’, ‘Gönlünüze Talibim’, ‘Sırılsıklam’, ‘De get yalan dünya’, ‘Su gibi’, ‘Aşkname’, ‘Gönül Limanı’, ‘Yüreğinden Öpüyorum-Gülüm’, ‘Aranağme’, ‘Burnumda Tütüyorsun’, ‘Nefes 1’ ve ‘Ömrüm’ isimlerini taşıyan on üçüncü albümüne imza attı.

Müzik dünyasındaki çıkışlarıyla şöhret kapılarının da kendisine açıldığı sanatçı, birçok müzik ödülünü de alırken, Star ve Show TV’de oynanan ve büyük beğeni alan ‘Canısı’ dizisinde de başrolde oynadı. Çok sayıda beste ve söz yazarlığı da bulunan İbrahim Erkal, evinin otoparkında düşerek beyin kanaması geçirdi. 29 gün yoğun bakımda kaldıktan sonra 11 Mayıs 2017 tarihinde hayatını kaybetti. Her kesimin beğenisini kazanan Erkal aramızdan ayrılmasına rağmen hayranları ünlü sanatçıyı doğum gününde de unutmadı. İbrahim Erkal’ın şarkıları yeniden hafızalarda canlanırken, sevenleri sosyal medyada ünlü sanatçıyla ilgili paylaşımlar yaptı.

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349