Magazin

Yeşilçam filmlerinin efsanesini üzdüler!

Hakkında yaşamını yitirdi şeklinde çıkan haberlere üzülen Türk Sineması’nın ünlü isimlerinden Fatma Girik, gayet sağlıklı olduğunu söyledi ve son haline ilişkin fotoğrafları hayranlarıyla paylaştı.

Hakkında çıkan ‘öldü’ haberleriyle gündeme gelen Türk Sinemasının ünlü oyuncularından Fatma Girik, geçirdiği ameliyatın ardından son halini hayranlarıyla paylaştı. Bir dönem Türk Sinemasına adeta damga vuran Girik hakkında yaşamını yitirdiği şeklinde haberler çıkmıştı. Yeşilçam’ın efsane isimleri arasında yer alan 77 yaşındaki Fatma Girik, Bodrum’daki evinden geçirdiği ameliyat sonrası son halini paylaştı.  Hakkında çıkan haberler nedeniyle bir açıklama yapma gereği duyan Girik oldukça sağlıklı olduğunu ve olumsuz haberlerin kendisini üzdüğünü ifade etti.  

180 filmde rol alan Girik, bir dönem Şişli Belediye Başkanlığı görevlerinde de bulunmuştu. Bir dönem Söz Fato’da adlı bir televizyon programı da yapan Girik’in bir dönem yine oyuncu olan Memduh Ün’le anılmıştı.

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349