Magazin

Sarıkaya’nın estetik yaptırdığı hastaneden de açıklama geldi!

Serenay Sarıkaya’ın sahte isimle estetik ameliyatı yaptırdığı iddialarının ardından söz konusu hastaneden de açıklama geldi.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Maslak’taki özel bir hastanede ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın sahte isimle estetik ameliyatı olduğu iddia edilmişti. Ünlü oyucunun ‘Seren Kaya’ ismiyle hastanede ameliyat geçirdiği öne sürülmüştü. Bu iddialar üzerine söz konusu hastaneden de açıklama geldi. Hastane yönetiminden yapılan açıklamada, sahte isimle işlemin yapıldığı yalanlanırken, ünlü oyuncunun kendilerinden hizmet aldığı ve taburcu olduğu ifade edildi.

İşte o açıklama: “Hastanemizi zan altında bırakacak şekilde, basında ‘sahte isimle hastaneye yatışı yapıldı’ şeklinde haberler yayınlanmıştır. Bu iddialar asılsızdır ve doğru değildir. Hastamız Serenay Sarıkaya, 7.10.2020 – 08.10.2020 tarihleri arasında kendi ismiyle hastanemizden hizmet almış ve taburcu olmuştur.”

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349