Magazin

Fahriye Evcen, Masumlar Apartmanı’na mı dahil oluyor?

Farah Zeynep Abdullah’ın Masumlar Apartmanı’ndan ayrılmasının kesinleşmesinin ardından bu kez Fahriye Evcen’in diziye dahil olabileceği iddia edildi.

TRT1’de  yayınlanan Masumlar Apartmanı’nda Farah Zeynep Abdullah’ın dizeye veda edeceği daha önce kesinlik kazanmıştı. Ünlü oyuncunun dizinin sezon finalinde kadrodan ayrılacağı onun yerine ise Fahriye Evcen’in dahil olacağını iddia edilmişti. Ancak bu iddia yalanlandı.

Masumlar Apartmanı’nda İnci karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah’ın diziye veda edeceği haberinin ardından Abdullah’ın yerine kimin geleceği merak ediliyordu. Farklı birkaç isim gündeme gelirken uzun süredir ekranlardan uzak kalan Fahriye Evcen’in ismi de diziyle anılır oldu. Ancak, güzel oyuncu Fahriye Evcen’in dizi için herhangi bir görüşme yapmadığı, söz konusu iddiaların ise fake bir sosyal medya hesabından ortaya atıldığı öğrenildi.

herkessoruyor

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349