Magazin

Hazal Kaya yeni projeye hayran kaldı!

Hazal Kaya, “Şehirlerimizin temizliğinden ben de sorumluyum ve bu yüzden böyle bir proje yapılmış olmasına bayıldım, bu farkındalığın yayılmasının da sonuna kadar destekçisiyim” diye konuştu.

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, Cif’in, İstanbul’da başlatmış olduğu temizlik hareketine hayran kaldığını açıkladı. Projeye ilişkin detayları Instagram hesabından paylaşan Kaya, “Evlerimizi temizleyerek güzelleştiren @cifturkiye, #TemizkenGuzel projesi ile şimdi de evlerin temizliğini şehirlere taşımış. Böylece temiz şehirlerin insanlar üzerinde yarattığı mutluluğu ve pozitif etkiyi marka amacı haline getirmiş. Özellikle de bu pandemi döneminde, Türkiye’nin en kalabalık şehri İstanbul’da temizlik hareketine başlamışlar. Proje kapsamında Karaköy ve Eminönü’ndeki alt geçitleri temizlemişler, harika bir teknoloji olan Cif Çöpkapar’ları Boğaz’a indirerek İstanbul Boğazı’nı atıklardan arındırarak temizlemeye başlamışlar. (Çöpkapar teknolojisini siteden incelemelisiniz muhteşem bir icat) Ayrıca Türkiye’de ilk kez sosyal mesafe kurallarına göre tasarlanan Cif Kadıköy Parkı’nı kurmuşlar. Tüm detayları inceledikçe daha da heyecanlandığınız şahane bir proje olmuş kısaca. Şehirlerimizin temizliğinden ben de sorumluyum ve bu yüzden böyle bir proje yapılmış olmasına bayıldım, bu farkındalığın yayılmasının da sonuna kadar destekçisiyim. Lütfen siz de web sitesini inceleyerek projeye yakından göz atın” dedi.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Evlerimizi temizleyerek güzelleştiren @cifturkiye, #TemizkenGuzel projesi ile şimdi de evlerin temizligini sehirlere tasimis. Boylece temiz sehirlerin insanlar uzerinde yarattigi mutlulugu ve pozitif etkiyi marka amaci haline getirmis. Özellikle de bu pandemi döneminde, Turkiye’nin en kalabalik sehri İstanbul’da temizlik hareketine baslamislar. Proje kapsamında Karaköy ve Eminönü'ndeki alt geçitleri temizlemişler, harika bir teknoloji olan Cif Çöpkapar’ları Boğaza indirerek İstanbul Boğazı'nı atıklardan arındırarak temizlemeye başlamışlar. (Çöpkapar teknolojisini siteden incelemelisiniz muhteşem bir icat) Ayrıca Türkiye’de ilk kez sosyal mesafe kurallarına göre tasarlanan Cif Kadıköy Parkı’ını kurmuşlar. Tüm detayları inceledikçe daha da heyecanlandığınız şahane bir proje olmuş kısaca. Şehirlerimizin temizliğinden ben de sorumluyum ve bu yüzden böyle bir proje yapılmış olmasına bayıldım, bu farkındalığın yayılmasının da sonuna kadar destekçisiyim. Lütfen siz de websitesini inceleyerek projeye yakından göz atın.

Hazal Kaya (@hazalkaya)'in paylaştığı bir gönderi ()

Bir cevap yazın