Magazin

Olay yaratan sözler: Kaldı mı Türkan Şoray kuralları!

Ünlü oyuncu Büşra Develi Cihangir’de görüldü. Açıklamalarda bulunan Develi, “Oyunculukta kural tanımam” dedi.

Ünlü ve sevilen oyuncu Büşra Develi Cihangir’de motosikleti ile görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Develi, olay yaratan cevaplar verdi.

‘Kaldı mı Türkan Şoray kuralları’

Büşra Develi muhabirin sorduğu “Oyunculukta kurallarınız var mıdır?” sorusuna, “Ben karaktere, hikâyenin anlattığı şeye dikkat ederim. ‘Şunu kesinlikle oynamam’ dediğim bir şey yok. ‘Şunu oynamam’ demek, baştan sınır koymaktır. Kaldı mı Türkan Şoray kuralları? Benim öyle kuralım yok. Rol onu gerektiriyorsa bizim de sahnenin gerektirdiklerini yerine getirmekle mükellef olduğumuzu düşünüyorum. Gerekirse de rolümü oynarım tabii.” cevabını verdi.

‘ŞÖHRET HEM OLUMLU HEM OLUMSUZ’

Şöhret hayatı hakkında sorulan soruya şöhretin hayatını etkilediğini ama bunun olumsuz anlamda olmadığını belirten Büşra Develi, ““Şöhret hayatımı etkiledi ama olumsuz değil. Şöhret hem olumlu hem olumsuz yani iki taraflı. Çok şükür ben, hayatımdan mutluyum. Dışarıda bir sürü iş var. Her işin kendine göre zorluğu var. Kimine şöhret zordur, kimine çalışma saatleri… Bu insana kişiye göre değişir.” Oyuncu, “Evimi taşıyorum. Beyoğlu’ndayım yine” dedi.

herkessoruyor

Bir cevap yazın