Magazin

Uraz Kaygılaroğlu’ndan sitem dolu paylaşım: Ben bir kanaat önderi değilim!

Başarılı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, sosyal medya hesabından ojeli fotoğrafını paylaşarak “Önce slip mayo giymişim, sonra İskoçya’nın yöresel eteğini giymişim, ara ara tırnaklarıma oje sürüyormuşum. Ne yapmaya çalışıyormuşum? İnsanlara kötü örnek oluyormuşum.” ifadelerini kullandı.

İzleyenleri her defasında kendine bağlayan Uraz Kaygılaroğlu, tarzıyla sık sık magazin gündeminin odak noktası oluyor.

Son olarak İnstagram hesabından ojeli fotoğrafını paylaşan Kaygılaroğlu, adeta sitem etti.

Paylaşımında uzun bir açıklama yazan başarılı oyuncu, “10 yaşımda saçımı oksijenli suyla da açardım, 13-15 yaşımda sanırım kulağımı deldirmiştim, 16-17 yaşlarımda sonradan pişman olup üzerine başka dövme yaptırdığım dövmeler yaptırdım. Böyle biriyim ben ama bi altını çizelim abilerim ablalarım, kimsenin torpillisi olmadım. Bir dayım, eniştem olmadı.” ifadelerini kullandı.

Kaygılaroğlu’nun paylaşımında kullandığı sözlerin tamamı şu şekilde:
“Önce slip mayo giymişim, sonra İskoçya’nın yöresel eteğini giymişim, ara ara tırnaklarıma oje sürüyormuşum. Ne yapmaya çalışıyormuşum? İnsanlara kötü örnek oluyormuşum.

10 yaşımda saçımı oksijenli suyla da açardım, 13-15 yaşımda sanırım kulağımı deldirmiştim, 16-17 yaşlarımda sonradan pişman olup üzerine başka dövme yaptırdığım dövmeler yaptırdım. Böyle biriyim ben ama bi altını çizelim abilerim ablalarım, kimsenin torpillisi olmadım. Bir dayım, eniştem olmadı. Bir gün çalmadım çırpmadım, vergi kaçırmadım, kimseyle kavga edip sövmedim, görüşüne ya da görünüşüne göre insan ayırmadım. Herkese saygılı olmak, anlamaya çalışmak önceliğim oldu. Sadece ve sadece işimi yaptım. İyi yapmaya çalıştım, çok çalıştım daha da çok çalışacağım. Öncelikle tarzımı, tavrımı değil işimi beğeninize sunuyorum. Tabi bunların hepsi göreceli şeyler beğenip beğenmemek çok kişisel, saygı duyarım ama hakaret kabul edilemez. Kızdım ve kırıldım açıkçası. Ben bir kanaat önderi ya da bilirkişi değilim. Eğer illa da bir yanımı örnek almanız gerekirse insan olarak güzel yanlarım var, onlara da göz atabilirsiniz.

iş hayatımda bugüne bu tırnaklarımla kazıya kazıya geldim. O yüzden onları ne şekilde, ne renkte kullanacağıma da ben karar vereceğim. Hadi işiniz gücünüz rast gitsin.”

herkessoruyor

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349