Sinema

Atatürk dizisi ne zaman yayınlanacak? İşte oyuncu kadrosu!

Disney Plus’ta yayınlanacak olan Atatürk dizisi merakla bekleniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda başarılı oyuncular yer alırken, filmin 29 Ekim tarihinde yayında olması bekleniyor.

Disney Plus’ın merakla beklenen ve heyecan uyandıran Atatürk dizisinin 29 Ekim’de yayında olması bekleniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Aras Bulut İynemli, Mehmet Günsür, Emma Watson gibi önemli isimler yer alıyor.

03 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda ise 7. Koğuştaki Mucize filminin yönetmeni Mehmet Ada Öztekin yer aldı.

OYUNCULAR VE ROLLER

Dizide Atatürk rolünü Aras Bulut İynemli canlandıracak. İynemli’nin yanı sıra Mehmet Günsür Ali Rıza Efendi’yi, Songül Öden Zübeyde Hanım’ı, Sarp Akkaya ise Enver Paşa’yı canlandıracak.

Dizinin oyuncu kadrosunda en çok dikkat çeken isimse Harry Potter serisinde yer alan Emma Watson oldu.

DİZİ MÜZİKLERİ

Merakla beklenen dizinin müziklerini ise ‘Aslan Kral’ ve ‘Dune’ filmlerinin müzikleriyle Oscar ödülü almış olan dünyaca ünlü Hans Zimmer yapacak.

DİZİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Dizinin, 29 Ekim tarihinde yayında olması bekleniyor.

herkessoruyor

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349