Güncel

‘Patron yoksa psikolojik olarak yıpratalım’

Fox TV’de Çalar Saat programını sunan İsmail Küçükkaya, “Fatih’in açıklamalarına saygı duyuyorum. İktidar medyasında aleyhimize defalarca haber yazıldı. “Bunları atın” diyecekleri patron yoksa “psikolojik olarak yıpratalım, itibarsızlaştırmaya çalışalım ve sesi kısılsın” istiyorlar” dedi.

Fox TV’deki ana haber bülteni görevini geçtiğimiz günlerde bırakan Fatih Portakal’la ilgili birçok iddia gündeme gelirken, Portakal’a en yakın isimlerden olan İsmail Küçükkaya, hem kendisine hem de Portakal’a iktidar medyasının psikolojik olarak yıpratmaya ve itibarsızlaştırmaya çalıştığını dile getirdi.

Birgün’den Mehmet Emin Kurnaz’a konuşan Fox TV’de Çalar Saat programını sunan İsmail Küçükkaya, “Bence Fatih’in kafasına silah dayayıp tehdit de etmediler. Ama Türkiye’nin içinde bulunduğu iklim ve iktidarın yönlendirmeleri nedeniyle bıraktığını düşünüyorum. Fatih’in açıklamalarına saygı duyuyorum. İktidar medyasında aleyhimize defalarca haber yazıldı. “Bunları atın” diyecekleri patron yoksa “psikolojik olarak yıpratalım, itibarsızlaştırmaya çalışalım ve sesi kısılsın” istiyorlar. Bunların yanında RTÜK’ün ağır cezaları işliyor. Bir taraftan soruşturmalar açılıyor. Tüm bunları düşündükten sonra Fatih Portakal çekilme ve dinlenme hakkını kullandı. Ama normalde bırakmak istemezdi, devam etmek isterdi. Ama bir yerde ailesini düşündü, kendisini düşündü çekilme hakkını kullandı” diye konuştu.

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349