Magazin

Çekirge, ‘Hollywood’a girmeyi başardı!

25 yıllık müzik hayatına yüzlerce müzik sığdıran Oğuz Yılmaz, Türkiye’de olduğu gibi tüm dünyaya kendini kabul ettirdi.

Amerika’nın en çok izlenen Hollywood dizisi “Jack ryan” adlı bir dizi filmde usta sanatçı Oğuz Yılmaz’ın “Çekirge” isimli eseri izinsiz kullanılınca sanatçı kanuni yollara başvurdu, sonrasında uzlaşma için görüşülüp ortak yol bulundu.

Hollywood’dan uzlaşmayla hakkını alan ve pandemi döneminde en büyük zararı gören sanatçıların başında geldiğini ifade eden Oğuz Yılmaz, Avrupa turnesi dahilinde 30 konserinin iptal olduğunu fakat hiçbir kazancın sağlıktan önemli olmadığını vurguladı.

7 şarkılık yeni bir çalışma içerisinde olduğunun da vurgusunu yapan Oğuz Yılmaz, 27’nci çalışmasını sevenlere sunmaya hazırlanıyor. Yeni çalışmasında eğlence severlerin coşacağı şarkıların yanında sürpriz çalışmaların da olduğunu ifade eden Oğuz Yılmaz “Çekirge isimli eserimle Hollywood’a müziğimle girdim, inşallah benden sonra oyuncularımızda iyi işlerde sinemanın kalbinde olurlar” dedi.

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349