Magazin

Takipçisi Özge Ulusoy’u çıldırttı!

Ünlü manken Özge Ulusoy, kendisi hakkında paylaşımlar yapan takipçisine dayanamadı.

Ünlü sunucu ve manken Özge Ulusoy, Instagram hesabından kendisi hakkında yorum yapan bir takipçisine fena çıkıştı. 2 milyona yakın takipçisi bulunan Ulusoy ünlü markaların da aranan reklam yüzleri arasında bulunuyor.

Ancak bu kez yaptığı bir paylaşımına gelen bir yoruma oldukça öfkelenen ünlü sunucu tepkisini hemen gösterdi. Takipçisinin, “Tez zamanda anne ol, hanımefendi ol, diğerleri gibi. Bir laf var ya hani, bir daire var yuvarlanıyor, sonra melek oluyorsunuz, işte ondan vakit daraldı” dedi.

ULUSOY’UN TEPKİSİ OLDUKÇA SERT OLDU

Ulusoy’un buna tepkisi oldukça sert oldu. Takipçisine karşılık veren Ulusoy, “Sana ne? Günlerdir şortuma karışma hayatıma karışma diye erkeklere bağırıyoruz sanırken şu terbiyesize bakın. Bu kadın düşmanı kadına en güzel dersi spamleyerek veririz. Belki Instagram’da olmazsa başkalarının hayatına seviyesiz yorumlar yapmaktan vazgeçer ifadelerini kullandı.

herkessoruyor

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349