Magazin

George Clooney ve eşi The Mills’i unutmadı!

George Clooney ve Lübnan asıllı eşi Amal Clooney, İngiltere’de Berkshire’da bulunan malikanelerine yakın olan The Mills adlı tiyatroya bağış yaptı.

Dünyayı etkisi altına alan koronovirüs nedeniyle birçok konser ve sanat etkinlikleri iptal edilirken, birçok tiyatro ve sinema salonu da kapılarını kapatmak zorunda kaldı. Sanatsal faaliyetlerini gerçekleştiremedikleri için ekonomik durumları her geçen gün kötüye giden sanatçılar dünyanın farklı ülkelerinde farklı etkinlikler de yapılmaya devam ediyor. Zor günler geçiren sanatçılar için gösteriler, konserler ve diğer farklı etkinlikler yapılırken, Hollywood yıldızı George Clooney’den de bir destek geldi. Sinema sektörünün en çok kazanan oyuncularından biri olan 59 yaşındaki George Clooney ve Lübnan asıllı eşi Amal Clooney, İngiltere’de Berkshire’da bulunan malikanelerine yakın olan The Mills adlı tiyatroya bağış yaptı. Ünlü çiftin ne kadar bağış yaptığı açıklanmazken, tiyatronun koronavirüs nedeniyle uzun süredir kapalı kaldığı ve yeniden açılması için çalışmaların devam ettiği kaydedildi.

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349