Magazin

Ünlü oyuncu Seda Tosun, nikah masasına oturdu!

Ünlü oyuncu Seda Tosun, sosyal medya fenomeni Taner Ataş ile nikah masasına oturdu.

Ünlü oyuncu Seda Tosun, sosyal medya fenomeni Taner Ataş ile nikah masasına oturdu. Uzun zamandır birlikte olan ünlü çift, “Birbirimiz olmadan yapamayacağımızın farkına vardığımızda nikah masasına oturduk” ifadesinde bulundu.

Önceden planlanmış bir evlenme teklifi almadığını ve planlanmış durumlardan hoşlanmadığını dile getiren güzel oyuncu Seda Tosun, “Evde film izlerken ‘evlenelim mi’ dedi, ben de hemen ‘tamam’ dedim, uzun zamandır böyle heyecanlanmamıştım doğaçlama birden olan daha romantik ve çekici geliyor” vurgusunu yaptı.

Evliliğin kendisine uğurlu geleceğine de inandığını sözlerine ekleyen Tosun “Nikahta keramet var derler büyüklerimiz, Eylül ayında ‘Dedemin Gözyaşları’ isimli filmim vizyona giriyor ve bu yaz da yeni film projem var, yeni şarkım için stüdyo çalışmalarım devam ediyor. Hemen ardından klip çalışmamı tamamlayacağım.

Yoğun bir iş süreci devam ederken daha çoğalacağa da benziyor ama aşk beklemez deyip işler daha yoğunlaşmadan evlendik” dedi. İlerleyen günlerde işler hafiflediğinde anne olmak istediğini de sözlerine ekleyen Seda Tosun, “Şimdiden annelik heyecanı sardı” diyerek ileriye dönük heyecanını da paylaştı.

herkessoruyor

Bir cevap yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bqhherke/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349